Jdi na obsah Jdi na menu
 


Peťulka

5. 10. 2006

Peťulka,

je senzační mladá umělkyně a z její strany nás čeká ještě určitě spousta  překvapení co se hereckých výkonů týče.

Už od malička pilně trénovala a svými výkony sužovala celou rodinu. No představte si. Například u oběda dokázala sehrát takové divadlo, že to vypadalo, že pokud nebude mít dojezeno jako první a nebude tedy královnou dozajista umře a nebo alespoň onemocní nějakou nevyléčitelnou chorobou. Takže jsme museli vždy čekat než Peťulka, která se svojí rychlostí obědvání připomínala šneka (zvířátko s ulitkou na své jedné a jediné svalnaté noze), dojí. Jednou však přišlo skandální odhalení. Peťa nedojedla jako první a vůbec nic se jí nestalo. Žila!!! No a tak, aby nás neochudila o nějaké to vystoupení sehrála náramný záchvat vzteku.

Dnes je z ní, ale mladá a telentovaná umělkyně klidného ducha, inklinující k domácím a ručním pracem. Dokonce se na ni už nemusí čeka ani u oběda. Naštěstí jí se totiž občas stane, že ani moc neobědvá. (Patrně proto, že celou noc usilovně pletla až se jí z toho zamotala hlava a rozhoupal žaludek :o)) 

S džem se ukázala ve Střetu v roli úžasné Jitušky, která když nemyslela na jídlo tak byla i docela chytrá holka (na jídlo však myslela 1/3 celé hry). V roli Jituš byla, ale úžasná a nezapomenutelná. S jejím lízátkem a poněkud přitroublím výrazem strhla obdiv všech diválů v sále a to vždy. Je krásné jak se dokázala do této role vžít a užít si ji.

A proto, komu se líbila Peťulka stejně jako mě, nechť hlasuje v anketě pro Peťu.

 

Náhledy fotografií ze složky Peťulka

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Peti,Peti

(Nejmilovanější tetička, 19. 11. 2006 16:18)

Moc mě mrzí, že dnes nemůžu na divadlo.Strašně jsem se těšila.Věřím, že budeš opět úžasná.

=O)

(Peťulka, 14. 11. 2006 20:39)

Já teda nevím, kdo je TUPON, ale asi to bude Ravla... Způsob vyjadřování tomu docela odpovídá...

uh??

(Nejmilovanější sestřenka, 9. 11. 2006 19:43)

Peťulísku, kdo je TUPON, co pro tebe chlasofal??

ty sy moje sestenica? hej?

(TUPON, 8. 11. 2006 9:30)

no tak to sem pro tebee chlasofal, tvij pavel

Milujeme Peťulku

(Nejmilovanější sestřenka, 29. 10. 2006 11:00)

Krásně to Ivanka napsala, jen zapomněla na bábovku v troubě... Peťulka je naše číslo a proto ji milujem, že jo?? Má náš obdiv i hlas a počkejte, až sem pustím nejmilovanější tetičku... :o))